Preskoči na sadržaj
Akcija
Pro Caps kapsule - sastav, uporaba i iskustva u Hrvatskoj

Pro Caps - sastav, uporaba, cijena i iskustva

Pro Caps su kapsule namijenjene muškarcima koji traže dodatnu podršku zdravlju prostate, mokraćnoj funkciji i seksualnoj funkciji. Formula ističe sjemenke bundeve, cink i vitamin E, a proizvod se uzima jednom dnevno između obroka. U nastavku provjerite sastav, način uporabe, iskustva korisnika, cijenu i gdje ga službeno kupiti u Hrvatskoj.

Naruči Pro Caps
Naziv proizvoda
Pro Caps
Sastav
Sjemenke bundeve, cink i vitamin E; puni sastav provjerite na pakiranju
Oblik
Kapsule

Što je Pro Caps i čemu služi?

Pro Caps je dodatak prehrani u kapsulama usmjeren na muško urološko zdravlje. Proizvod se pozicionira kao potpora kod tegoba povezanih s prostatom, uključujući nelagodu u zdjelici, učestalo ili otežano mokrenje i smanjenu seksualnu funkciju.

Prostatitis može imati različite uzroke i oblike, a liječenje ovisi o dijagnozi. Ako imate bol u zdjelici, peckanje pri mokrenju, izrazito učestalo mokrenje, vrućicu ili druge trajne simptome, potrebna je medicinska procjena.

Kako Pro Caps djeluje?

Formula je usmjerena na područja važna muškarcima s urološkim tegobama: funkciju prostate, mokrenje, cirkulaciju u području zdjelice i seksualnu funkciju. Uz proizvod se navode učinci poput smanjenja boli i otekline, lakšeg mokrenja i poboljšanja seksualne funkcije nakon redovite primjene.

Takvi rezultati ne mogu se unaprijed zajamčiti svakom korisniku. Dodatak prehrani ne zamjenjuje antibiotik kod potvrđenog bakterijskog prostatitisa niti druge terapije koje propiše liječnik.

Pro Caps sastav - sjemenke bundeve, cink i vitamin E

U sastavu proizvoda posebno se navode sjemenke bundeve, cink i vitamin E. Ova kombinacija koristi se u formulama usmjerenima na muško zdravlje, normalnu reproduktivnu funkciju i zaštitu stanica od oksidativnog stresa.

  • Sjemenke bundeve - tradicionalno se koriste u proizvodima namijenjenima muškom urološkom zdravlju.
  • Cink - doprinosi normalnoj plodnosti i reprodukciji te održavanju normalne razine testosterona u krvi.
  • Vitamin E - doprinosi zaštiti stanica od oksidativnog stresa.

Prije uporabe provjerite puni popis sastojaka i količine na deklaraciji konkretnog pakiranja, osobito ako već uzimate dodatke s cinkom ili vitaminom E.

Provjerite aktualnu ponudu za Pro Caps

Aktualna promotivna cijena navedena za proizvod iznosi 39 €. Prije kupnje provjerite važeću cijenu i dostupnost na službenoj stranici za narudžbu.

Provjeri Pro Caps za 39 €

Kako se koristi Pro Caps?

Preporučeni način primjene navodi jednu kapsulu dnevno između obroka. Preporučenu dnevnu dozu ne treba prekoračiti.

Duljina primjene može ovisiti o individualnim okolnostima, ali kod uroloških simptoma odluku o liječenju ne treba temeljiti samo na dodatku prehrani. Ako već imate dijagnozu prostatitisa ili uzimate propisanu terapiju, provjerite primjenu sa zdravstvenim stručnjakom.

Pro Caps iskustva korisnika

Nikola, 45 godina opisuje da je nakon dva ciklusa primjene osjetio znatno manje boli i grčeva. Navodi da se noćno mokrenje smanjilo i da je opći osjećaj nakon nekoliko tjedana bio bolji.

Petar, 49 godina navodi dugogodišnje probleme povezane s kroničnim prostatitisom. Nakon približno mjesec dana korištenja opisuje nestanak boli, normalnije mokrenje i poboljšanje seksualnog života.

Vedran, 33 godine proizvod je počeo koristiti preventivno. Kao glavne promjene navodi bolji osjećaj snage i poboljšanje erekcije.

Nemanja, 53 godine opisuje dugogodišnji kronični prostatitis i probleme s plodnošću. Nakon dva ciklusa navodi veliko poboljšanje simptoma i povoljnije kontrolne rezultate.

Iskustva korisnika nisu jamstvo jednakog rezultata. Kod prostatitisa su dijagnostika i određivanje uzroka važni jer se bakterijski i nebakterijski oblici ne liječe na isti način.

Klinička ispitivanja i navedena priznanja

Za Pro Caps se navode podaci slijepog, randomiziranog i placebom kontroliranog ispitivanja na 2.678 muškaraca u dobi od 18 do 80 godina. Navedeno je 82% poboljšanja za upalu, otok i bol u preponama i zdjelici, 79% za bol i nelagodu pri mokrenju i ejakulaciji, 86% za pokazatelje zdravlja prostate, 78% za erektilnu funkciju te 87% za opće zdravstvene pokazatelje.

Pro Caps cijena u Hrvatskoj

Aktualna promotivna cijena navedena za Pro Caps iznosi 39 € umjesto 78 €. Budući da se promotivni uvjeti mogu promijeniti, prije narudžbe provjerite iznos prikazan na službenoj stranici.

Na taj način odmah vidite ponudu koja vrijedi u trenutku kupnje i možete odlučiti odgovara li vam.

Gdje kupiti Pro Caps u Hrvatskoj?

Mi smo službeni predstavnik proizvoda Pro Caps i proizvod možete službeno kupiti od nas putem stranice za narudžbu povezane s ove stranice. Tamo možete provjeriti aktualnu cijenu prije potvrde kupnje.

Ne navodimo zajamčenu dostupnost u fizičkim ljekarnama, drogerijama ili drugim prodajnim mjestima u Hrvatskoj. Za službenu narudžbu koristite gumb za kupnju na ovoj stranici.

Naručite Pro Caps od službenog predstavnika

Otvorite službenu ponudu, provjerite aktualnu cijenu i nastavite s narudžbom kada vam prikazani uvjeti odgovaraju.

Otvori službenu ponudu

Pro Caps u ljekarnama

Za pojedine fizičke ljekarne u Hrvatskoj ne navodimo zajamčenu dostupnost. Službeni kanal kupnje koji možemo potvrditi jest narudžba od nas kao službenog predstavnika putem poveznice na ovoj stranici.

Nuspojave, kontraindikacije i mjere opreza

Ne preporučuje se uporaba osobama koje su alergične na bilo koji sastojak proizvoda. Preporučenu dnevnu dozu ne treba prekoračiti. Ako uzimate lijekove, osobito za prostatu, mokraćne simptome ili druge kronične bolesti, prije uporabe provjerite odgovara li vam dodatak prehrani.

Pro Caps ne zamjenjuje medicinski savjet niti liječenje prostatitisa. Bakterijski prostatitis zahtijeva odgovarajuću liječničku terapiju, dok kronični prostatitis i sindrom kronične zdjelične boli mogu zahtijevati drugačiji pristup. Nemogućnost mokrenja, vrućica, zimica, jaka bol ili naglo pogoršanje simptoma zahtijevaju hitnu medicinsku procjenu.

Zaključak

Pro Caps je dodatak prehrani u kapsulama za muškarce, sa sastojcima poput sjemenki bundeve, cinka i vitamina E. Namijenjen je podršci zdravlju prostate, mokraćnoj funkciji i seksualnoj funkciji, a preporučena primjena je jedna kapsula dnevno između obroka.

Za kupnju u Hrvatskoj proizvod možete službeno naručiti od nas kao službenog predstavnika. Kod dugotrajnih ili ozbiljnih uroloških simptoma dodatak prehrani ne treba odgoditi pregled, dijagnostiku i terapiju koju odredi liječnik.

Česta pitanja o Pro Caps

Što je Pro Caps?

Pro Caps je dodatak prehrani u kapsulama namijenjen muškarcima koji traže podršku zdravlju prostate, mokraćnoj funkciji i seksualnoj funkciji. Kod simptoma prostatitisa potrebna je liječnička procjena jer liječenje ovisi o vrsti i uzroku tegoba.

Kolika je cijena proizvoda Pro Caps?

Aktualna promotivna cijena navedena za Pro Caps iznosi 39 €. Budući da se promocije mogu mijenjati, provjerite važeći iznos na službenoj stranici za narudžbu prije potvrde kupnje.

Gdje kupiti Pro Caps u Hrvatskoj?

Pro Caps možete službeno kupiti od nas kao službenog predstavnika. Gumb za narudžbu na ovoj stranici vodi na službenu stranicu proizvoda.

Može li se Pro Caps kupiti u ljekarni?

Ne navodimo zajamčenu dostupnost u fizičkim ljekarnama u Hrvatskoj. Za službenu kupnju i provjeru aktualne dostupnosti koristite stranicu za narudžbu.

Koji je sastav proizvoda Pro Caps?

U sastavu se posebno navode sjemenke bundeve, cink i vitamin E. Prije uporabe provjerite puni popis sastojaka na pakiranju, posebno ako imate alergije ili uzimate druge dodatke prehrani.

Ima li Pro Caps nuspojave ili mjere opreza?

Nemojte koristiti proizvod ako ste alergični na neki sastojak i nemojte prekoračiti preporučenu dnevnu dozu. Ako uzimate lijekove ili imate dijagnosticiranu bolest prostate, prije uporabe razgovarajte s liječnikom.

Kako se koristi Pro Caps?

Preporučuje se jedna kapsula dnevno između obroka. Preporučenu dnevnu dozu ne treba prekoračiti, a točnu duljinu primjene treba uskladiti s uputama na pakiranju i savjetom zdravstvenog stručnjaka kada postoje urološke tegobe.

Pro Caps - službena narudžba u Hrvatskoj

Naruči Pro Caps za 39 €